HİZMETLERİMİZ
234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-234,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

HİZMETLERİMİZ

Yangın Söndürme Cihazı Satışı

Yangın söndürme cihazı, içerdiği malzemelerin yardımıyla ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır.

Yangın Söndürme Cihazı Dolum ve Bakımı

Binalarda bulunan yangın tüplerinin her an kullanılabilecek şekilde hazır tutulabilmesi, gerektiği zamanlarda çalışır durumda olduğunun bilinmesi için kontrollerin kayıt altına alınmasıdır.

Yangın Dolapları ve Tüp Kabinleri Satışları

Bina içinde yangın ile mücadelede yeterli suyun sağlanması için,bina içinde itfaiye su alma hattı, yangın dolapları ve tüp kabinleri tesis edilir,

Yangın Hortumları Satışları

Bir yangın anında fıskiye musluk elle açıldıktan sonra yangına koşulduğunda hortumun dolaşmadan açılabilmesi önemlidir.

Rekor- Vana ve Lanslar

Yangın vanası, yangın rekoru satış firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangınların öncelikle oluşmalarını ve sonrasında yangının büyümesini engellemek amacını taşımaktadırlar.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın algılama,alarm verme,kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını ihtiva eden komple bir sistemdir.

Davlumbaz İçi Otomatik Söndürme

Ortamda bulunan gaz ve elektrik ortamın daha da riskli olmasına neden olur.bu sebeple sistem aktif olduğunda cihazlara gelen gazı kesmesi mühimdir.

Acil Yönlendirme ve Aydınlatma Malzemeleri

Binalarda normal aydınlatma kesintiye uğradığında, otomatik olarak devreye girip yeterli düzeyde aydınlatma sağlayarak, Binalarda bulunanların hızlı ve emniyetli bir şekilde tahliye edilmesi için tasarlanan sistemlerdir.

Periyodik Kontrol ve Raporlandırma

Yapılarda kurulmuş olan yangın söndürme sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Yangın söndürme senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Montaj

Montajı yapılan yangın korunum sistemleri, mühendislerimiz tarafından test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İş Yerinizin Güvenlik Önlemleri Bizimle Güvende!

Danışmanlık

Projelendirme

Malzeme Temini

Kontratlı Bakım